سوال دارید ؟

در این بخش سوالاتی که ممکن است برای تبلیغ دهندگان مطرح شود را آماده و به آنها پاسخ داده ایم. اگر چنانچه در این بخش به جواب سوالاتتان نرسیدید میتوانید در انتهای همین صفحه سوال خود را مطرح و ارسال کنید تا پس از نهایتا یک روز کاری از طریق ایمیل به آن پاسخ دهیم و همچنین میتوانید بصورت آنلاین سوال خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

1راه اندازی کمپین تبلیغاتی من در گوگل چقدر زمان میبرد ؟

زمان راه اندازی کمپین شما ۱۵ دقیقه پس از خرید بسته مورد نظرتان خواهد بود.

2کدام بسته برای من مناسب تر است ؟

برای مشخص شدن بسته مناسب برای کسب کار شما پیشنهاد میکنیم ابتدا با کارشناسان ما مشورت کنید تا بر اساس بودجه شما و توقع شما از تبلیغات بسته ای را به شما پیشنهاد دهند تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. همچنین برای این منظور بسته ۱۰ دلاری را قرار داده ایم تا برای مشخص شدن قیمت های هر کلیک از طرف گوگل و پیشنهاد برای بودجه روزانه کمپین تبلیغاتی بتوانیم با آمار و نتایج واقعی شما را در ساخت کمپین همراهی کنیم.

3من اصلا سایت ندارم !

در سریع ترین زمان امکان راه اندازی وب سایت برای کسب و کار شما فراهم است .

4کلمات کلیدی چیست ؟

کلمات کلیدی همان کلمه های مرتبط با کسب کار شماست مثال : کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار فروشگاه موبایل عبارت است از : خرید موبایل , خرید گوشی , خرید گوشی اپل , ….

5 آیا بعد از تبلیغ در گوگل , سایت کسب کار من در اولین نتیجه قرار میگیرد ؟

شرکت گوگل گزینه های مختلفی را در سایت شما و سایت های رغیبان شما بررسی میکند . طی این ارزیابی مشخص میشود که کسب کار شما در کدام ردیف نمایش داده شود.

6من بابت مبلغی که میپردازم چه دریافت میکنم ؟

تعرفه تبلیغات در گوگل به صورت مبلغی از پیش مشخص شده نیست بلکه گوگل بابت کلمات کلیدی نرخ های مختلفی دارد مثال : ممکن است گوگل برای کلمه کلیدی : “خرید موبایل ” بابت هر کلیک مبلغ هزار تومان دریافت کند و ممکن است برای کلمه کلیدی : “خرید کتاب” دوهزار تومان از شما کسر کند. بنابراین  بعد از مشخص شدن کلمات کلیدی و نرخ آن  , میتوان مشخص کرد که بابت پرداخت مبلغی  که میپردازید چه تعداد مشتری به شما مراجعه خواهد کرد.
-جهت مشخص شدن نرخ بابت کلمات کلیدی کسب و کار خود این از این«<فرم»>اقدام کنید

7شرکت هایی با فعالیت ما چه کمکی به شما میکنند؟

پیرو همین موضوعات متخصصان ما با دقت , کسب کار مشتریان را بررسی و محاسبه کرده و با بالاترین سطح ممکن اطلاعات را برای مشتری شفاف سازی و ارائه میکند و با دانشی که دارد آگهی شما را در بالاترین سطح با پایین ترین مبالغ در گوگل به نمایش در می آورد.

8بزرگترین فرق اصلی بین تبلیغ در گوگل و سایر مکان ها چیست ؟

تنها و تنها از طریق گوگل میتوان همان مشتری هایی که دقیقا همان لحظه به
دنبال کسب و کار شما هستند را به شما متصل کرد . چرا که آنها همان لحظه کلمه مرتبط با کسب و کار شما را تایپ کرده و به دنبال نتیجه میگردند

9آیا میتوان مشخص کرد , بابت مبلغی که از شما براي آگهي در گوگل دريافت شده ، دقیقا چه تعداد کاربری به کسب و کار شما ارجاع داده شده ؟

بله بدون نیاز به آمار ما کاربران میتوانند با برنامه های مستقل متوجه تعداد کاربرانی که از طریق آگهی گوگل برایشان ارجاع داده شده بشوند و آنها را شمارش کنند

10سوال دیگری دارید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید

پاسخ سوالتان را پیدا نکردید ؟